українська російська англійська
З моменту погіршення погодних умов в Україні міліціонери відвідали майже 20 тис. пенсіонерів
18.12.2012 | 18:10
Прес-служба Міністерства внутрішніх справ

Станом на 18 грудня на території держави залишаються знеструмленими 155 населених пунктів у 7 регіонах України: Київській, Житомирській, Львівській, Хмельницькій, Чернівецькій, Вінницькій та Одеській областях.

У цих та інших регіонах з метою недопущення випадків обмороження працівники міліції громадської безпеки постійно проводять профілактичні бесіди із громадянами щодо погіршення метеорологічних умов. Тільки за минулу добу таких заходів було проведено 5 тисяч.

Упродовж кількох днів, коли триває негода, дільничні та працівники патрульно-постової служби відвідали майже 20 тисяч одиноких осіб похилого віку. Із них понад трьом тисячам громадян правоохоронці надали допомогу, якої ті потребували. Ще про тисячу осіб, яким потрібна підтримка міліціонери повідомили у соціальні служби.

Міліція і надалі активно приймає участь у ліквідації наслідків негоди, що спіткала Україну упродовж останніх днів. Правоохоронці розчищають вулиці, автошляхи, надають допомогу пішоходам, водіям, у тому числі тим, хто потрапив у затори.

 

версія для друку