українська російська англійська
Микола Азаров: Україна предметно працюватиме з рекомендаціями ЄС щодо вдосконалення правової системи
18.12.2012 | 20:53
ДЕПАРТАМЕНТ ІНФОРМАЦІЇ ТА КОМУНІКАЦІЙ З ГРОМАДСЬКІСТЮ СЕКРЕТАРІАТУ КМУ

Україна предметно працюватиме з рекомендаціями ЄС щодо вдосконалення правової системи, і у цьому контексті влада готова до співпраці та широкого компромісу з опозицією.

Про це заявив Прем’єр-міністр Микола Азаров під час зустрічі з екс-президентом Польщі Александером Квасьнєвським та колишнім президентом Європарламенту Патом Коксом.

Глава Уряду зазначив, що Україна вважає в цілому позитивними оцінки щодо ситуації в країні, які були дані під час засідань Ради міністрів країн ЄС і Європарламенту. «Ми предметно працюватимемо з озвученими рекомендаціями щодо вдосконалення правової системи в Україні, зокрема, виборчої системи», – сказав Микола Азаров, наголосивши, що у цій роботі Уряд готовий до широкого компромісу з опозицією.

У свою чергу Пат Кокс зазначив: якщо ЄС ухвалить рішення про продовження європейської спостережної місії, вони з Александером Квасьнєвським готові надати сприяння у цьому питанні. «Ми могли б зробити свій посильний внесок у налагодження такого діалогу, який би дозволив наблизити підписання Угоди про асоціацію», - сказав Пат Кокс.

Прем’єр-міністр України підтримав таку ініціативу.

Водночас Алєксандер Квасьнєвський у цьому контексті навів приклад країн, які не так давно приєдналися до Євросоюзу, зокрема, Польщі та країн Прибалтики, де «було єднання всіх політичних сил задля проведення необхідних реформ».

 

версія для друку