українська російська англійська
МНС ліквідовує наслідки несприятливих погодних умов
19.12.2012 | 09:57
Прес-служба Міністерства надзвичайних ситуацій

На даний час на території України спостерігається  зниження температури повітря, опади у вигляді слабкого снігу.

У 36 населених пунктах Київської, Житомирської, Вінницької областей відновлено електропостачання.  Тривають роботи щодо відновлення електропостачання 77 населених пунктів (у Київській області – 63,  Житомирській – 13,  Вінницькій – 1).

Протягом доби було повністю відновлено електропостачання у Львівській та Одеській областях.

МНС організовано взаємодію з підрозділами обленерго та виділено 39 чоловік особового складу та 16 одиниць техніки для доставки аварійних бригад у важкодоступні місця Київської області.

Для забезпечення електропостачання найбільш важливих об’єктів життєзабезпечення населення та лікувальних закладів залучено  12 пересувних електростанцій, з них у Івано-Франківському районі – 10, Бородянському – 2.

Усього на території  України впродовж доби до заходів з подолання наслідків складних погодних умов  залучено 18 тис. 138 чол. та 3 тис. 866 од. техніки, у тому числі: від МНС – 954 чол. та 199 од. техніки, від комунальних підприємств – 14 тис. 897 чол. та 3 тис. 18 од. техніки, від МВС – 2 тис. 46 чол. та 608 од. техніки, від Міноборони – 241 чол. та  41 од. техніки. У м. Києві та Київській області залучено 10 тис. 286 чол. та 1 тис. 513 од. техніки, у тому числі від МНС - 517 чол. та 108 од. техніки.

Внаслідок несприятливих погодних умов (інтенсивних опадів у вигляді снігу та поривів вітру) у Львівській, Тернопільській, Вінницький, Житомирській та Чернівецькій областях на окремих ділянках автомобільних доріг було зафіксовано ускладнення руху транспорту.

Станом на 19 :00 18 грудня  рух автомобільного транспорту  відновлено.

У Львівській області на ділянках автодороги Київ-Чоп, південніше м. Броди рух транспорту здійснюється у звичайному режимі.

На території України встановлено 2075 пунктів обігріву, у яких протягом минулої доби надано допомогу 2 тис. 452 особам.

Основні зусилля МНС спрямовано на надання допомоги у відновленні енергопостачання населених пунктів, забезпечення електроенергією лікувальних закладів, систем  життєзабезпечення і забезпечення проїзду транспорту на основних автошляхах державного значення, зокрема на автодорогах Київ-Львів, Київ-Чоп, Київ-Одеса, Київ-Харків, Київ-Чернігів, Харків-Сімферополь та м. Києві.

Оперативна група МНС працює у цілодобовому режимі.

 

версія для друку