українська російська англійська
Прем'єр-міністр подякував за допомогу людям під час негоди
19.12.2012 | 10:42
Департамент інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату КМУ

Прем'єр-міністр України Микола Азаров подякував усім, хто допомагав людям під час негоди. Про це він сказав під час засідання Кабінету Міністрів України 19 грудня 2012 року.

Микола Азаров зазначив, що грудень приніс в Україну небачені снігопади, більш ніж півметрові замети, великі морози.

«Від того, наскільки відповідні служби та органи влади будуть оперативно і грамотно реагувати на умови, що складаються, сьогодні залежить життєдіяльність держави», - наголосив Микола Азаров.

За словами Прем’єр-міністра, з початку ускладнення погодних умов реакція була належною і чіткою. Так, залізничні колії і автотраси в Західній Україні, в суботу-неділю занесені снігом, в основному розчищені. Силами Укравтодору і підрозділами МНС вивільнено з снігових пасток понад 2 тисячі транспортних засобів. Дорожній рух відновлено на магістралях Львівської, Чернівецької, Хмельницької, Вінницької, Івано-Франківської, Тернопільської, Житомирської областей. Підрозділи Міністерства надзвичайних ситуацій, працівники Укравтодору, Укрзалізниці, при активній співпраці з військовослужбовцями Міністерства оборони та Міністерства внутрішніх справ продемонстрували самовіддану роботу. Біля 20 тисяч осіб і сотні одиниць техніки цілодобово боролися зі стихією.

«У багатьох випадках доводилось у складних умовах буквально рятувати людей із снігового полону, - сказав Микола Азаров. - Дякую особисто всім, хто ліквідував наслідки негоди, хто мужньо допомагав людям».

 

 

версія для друку