українська російська англійська
Микола Азаров: Виконавча влада має зробити все, щоб новорічні свята для людей були радісними
19.12.2012 | 10:51
Департамент інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату КМУ

Прем’єр-міністр України Микола Азаров наголосив на створенні максимально комфортних умов і для покупців, і для продавців під час проведення продовольчих ярмарок у передноворічний період. Про це він заявив на засіданні Кабінету Міністрів 19 грудня 2012 року.

«Наближаються новорічні та різдвяні свята. Уряд, міністерства і відомства, місцеві державні адміністрації повинні зробити все від них залежне, щоб свята для людей були радісними», - сказав Микола Азаров, додавши, що завданням голів регіональних адміністрацій є створення максимально комфортних та святкових умов і для покупців, і для продавців під час продовольчих ярмарок. «Громадяни вже звикли, що на таких ярмарках можна дешевше купити якісні продукти безпосередньо у виробників. І насправді виїзна торгівля помітно допомагає тримати ціни стабільними», - зауважив Прем’єр-міністр.

Глава Уряду повідомив, що до кінця року у період підготовки до новорічних та різдвяних свят у містах, обласних та районних центрах заплановано провести більше 2,5 тис. продовольчих ярмарків, на яких планується реалізувати сільськогосподарської та продовольчої продукції більше 30 тисяч тонн. «Дуже сподіваюся, що всі регіони організують святкову торгівлю достойно. Можливо, перед святами варто зробити ярмарки не щотижневими, а щоденними», - зазначив він.

При цьому Микола Азаров зауважив, що за сьогоднішніх погодних умов всі підходи, заїзди до ярмарку повинні бути розчищені і підготовлені вчасно, на кожному ярмарку треба забезпечити пункти обігріву і святково прикрасити торгівельні майданчики.

Прем’єр-міністр також повідомив, що з початку 2012 року, за оперативними даними з регіонів, в Україні проведено понад 51 тис. продовольчих ярмарків, на яких реалізовано майже 400 тис. тонн сільськогосподарської продукції та продуктів харчування на суму майже 4,5 млрд. гривень.

Найбільше ярмарків з початку року проведено в Автономній Республіці Крим – майже 5,5 тис., Харківській – майже 5 тис., Вінницькій – 3,5 тис., Дніпропетровській – 3 тис., Донецькій областях – майже 3 тис.

Найменше ж було проведено у Львівській - 602, Житомирській - 696, Сумській області - 883.

«Я хочу нагадати, що про людей треба турбуватись не тільки під телевізійними камерами чи з трибуни. Люди цінують справжню, реальну турботу – не на словах, а на ділі», - зазначив Микола Азаров.

 

 

 

версія для друку