українська російська англійська
Київ отримає пільговий кредит на заходи з енергозбереження
19.12.2012 | 12:04
Київська МДА

На розгляд депутатського корпусу буде поданий проект рішення щодо залучення кредиту від міжнародної фінансової організації Північної екологічної фінансової корпорації (НЕФКО) на 3 млн. євро на пільгових умовах. Про це повідомив заступник голови Київської міської державної адміністрації Руслан Крамаренко.

За його словами, проект рішення «Про заходи щодо залучення кредиту від Північної екологічної фінансової корпорації (НЕФКО) та надання місцевої гарантії» передбачає залучення комунальним підприємством «Група впровадження проекту з енергозбереження в адміністративних та громадських будівлях м. Києва» 3 млн. євро під 3%.

«Гроші будуть використані у рамках пілотного проекту з енергозбереження у бюджетних установах столиці. Задля впровадження енергоощадних заходів на об’єктах комунальної власності буде здійснена заміна старих та встановлення нових одиниць енергозберігаючого обладнання у харчоблоках загальноосвітніх шкіл. Такий комплекс заходів дозволить зекономити кошти, що витрачаються бюджетними установами на оплату спожитих енергоносіїв. Це нагальне питання, адже на сьогодні місто витрачає близько 1 млрд. грн. на оплату енергоносіїв у комунальних закладах», – зазначив Руслан Крамаренко.

 

версія для друку