українська російська англійська
Для забезпечення проїзду автошляхами щодоби працює 2,5 тис. од. техніки та понад 3,5 тис. дорожників
19.12.2012 | 12:28
Прес-служба Міністерства інфраструктури

Дорожники продовжують працювати в посиленому режимі задля забезпечування вільного руху автотранспорту на дорогах України.

18 грудня на автомобільних дорогах загального користування було задіяно 2 тис. 535 одиниць техніки та 3 тис. 732 працівників, зокрема, 2 тис. 359 одиниць техніки Укравтодору та 176 одиниць інших підприємств та організацій (МНС, Міноборони, підрядних організацій). Водночас проїзд в деяких районах залишається ускладненим.

У Рівненській, Житомирській, Львівській, Тернопільській,  Вінницькій, Хмельницькій та Волинській областях проїзд дорогами державного значення забезпечено, однак  на місцевих дорогах - на під’їздах до окремих населених пунктів проїзд місцями ускладнений.

Що стосується Івано-Франківської області, то проїзд ускладнений автомобільними дорогами державного значення Р-24  Татарів – Косів – Коломия – Борщів – Кам’янець-Подільський, Н-09 Мукачеве-Львів,  М-12 Стрий-Тернопіль, Р-20 Снятин - Тязів. На місцевих дорогах цієї області - на під’їздах до окремих населених пунктів - проїзд також місцями ускладнений

У Чернівецькій області рух ускладнено автомобільною дорогою державного значення Р-63 Данківці-Вартиківці-КПП «Сокиряни». На місцевих дорогах - на під’їздах до окремих населених пунктів - проїзд теж місцями ускладнений.

Крім того, внаслідок погодних умов порушено доставку поштових відправлень у Волинській, Вінницькій, Донецькій, Івано-Франківській, Луганській, Львівській, Тернопільській, Харківській, Черкаській, Чернівецькій, Хмельницькій областях. Доставка пошти буде проведена після проведення робіт із розчищення.

Варто зазначити, що дорожники й далі працюватимуть у посиленому режимі та докладатимуть максимальних зусиль, щоб забезпечити та покращити проїзд автодорогами України.

Мінінфраструктури у свою чергу просить водіїв і пасажирів при здійсненні або плануванні поїздок по можливості враховувати погодні умови.

 

 

 

версія для друку