українська російська англійська
АМКУ закликає учасників кондитерського ринку дотримуватися вимог економічної конкуренції
19.12.2012 | 12:47
ПРЕС-СЛУЖБа АНТИМОНОПОЛЬНОГО КОМІТЕТУ

Голова Антимонопольного комітету України Василь Цушко провів робочу нараду з представниками Асоціації «Укркондпром» з метою обговорення проблемних питань галузі.

Голова Комітету розповів про основні завдання, принципи та підходи діяльності Комітету, спрямованої на дотримання учасниками ринків вимог законодавства у сфері економічної конкуренції.

Під час наради були розглянуті найбільш гострі питання, що турбують учасників кондитерського ринку, та можливі шляхи їх розв’язання.

На сьогодні Комітет проводить дослідження на ринку карамелі у зв’язку з надходженням звернень громадян щодо підвищення цін на цю продукцію.

Наразі фахівці Комітету здійснюють збір та аналіз інформації, яку Комітет запитав у найбільших виробників карамелі, з метою вивчення ситуації на ринку.

«Антимонопольний комітет як ніхто інший зацікавлений, щоб ринок, де є значна конкуренція, працював як годинник. Наша ціль – не накладення штрафів, мета Комітету – розвиток та захист конкуренції», – зазначив Голова Комітету Василь Цушко.

Голова Комітету запропонував учасникам цього ринку виробити спільні правила професійної роботи на ринку, які вже працюють у низці галузей.

З метою широкого роз’яснення норм конкурентного законодавства та проведення консультацій Василь Цушко запропонував учасникам Асоціації провести декілька спільних заходів, зокрема круглий стіл у режимі веб-конференції із залученням учасників регіональних ринків з метою запобігання порушенням конкурентного законодавства.

Нині на розгляді в органах Комітету знаходиться низка справ, порушених за ознаками поширення інформації, що вводить в оману, на ринку кондитерських виробів.

 

 

 

версія для друку