українська російська англійська
Микола Азаров: Протягом тижня треба завершити розгортання пунктів обігріву по всій країні
19.12.2012 | 12:19
Департамент інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату КМУ

На весь період холодів надзвичайно важливим завданням є допомога громадянам, у яких немає даху над головою. На цьому наголосив Прем'єр-міністр України Микола Азаров під час засідання Кабінету Міністрів України 19 грудня 2012 року

Глава Уряду повідомив, що МНС з Міноборони розгорнули кілька сотень пунктів обігріву в населених пунктах України. До них вже звернулося кілька тисяч осіб. В теплих наметах люди можуть зігрітися, випити чаю, перепочити, а також отримати першу медичну допомогу.

«Поточного тижня розгортання пунктів обігріву в достатній кількості, в кожному куточку країни, де є потреба, - повинно бути завершене, - сказав Микола Азаров. - За це відповідають керівники оперативних штабів і місцевих органів влади».

Прем’єр-міністр також наголосив на пріоритетності в цій ситуації профілактичної та інформаційної роботи.

«Допомогти людям, врятувати їх від переохолодження ми здатні. Можливість створена. Тому люди повинні знати, куди звертатися», - сказав Микола Азаров.

Тож дільничні інспектори, взагалі всі працівники міліції, соціальні працівники повинні постійно контролювати закріплені території, працювати з групами ризику, вчасно виявляти тих, хто потребує допомоги.  

 

версія для друку