українська російська англійська
На Київщині проходить тиждень китайського телебачення
19.12.2012 | 14:08
Київська ОДА

У приміщенні Київської обласної державної адміністрації відбулася зустріч Анатолія Присяжнюка з представниками китайського телебачення провінції Хейлунцзян (м.Харбін, КНР). У робочій зустрічі з української сторони взяли участь голова Київської облдержадміністрації Анатолій Присяжнюк, начальник головного управління економіки ОДА Володимир Коваль, генеральний директор Київської державної регіональної телерадіокомпанії Олександр Савенко.

Враховуючи важливість зміцнення дружніх зв'язків між Україною та Китайською Народною Республікою, а також у рамках співробітництва з Євразійською Академією Телебачення та Радіо, з 17-го по 21 грудня 2012 року в Київській області проходить тиждень китайського кіно.

«Ми приділяємо велику увагу розвитку міжрегіональних відносин на світовому рівні у різних сферах. Переконаний, що співпраця у галузі медіа з Китайською Народною Республікою відкриє нові можливості для обох регіонів», - зазначив Анатолій Присяжнюк.

За словами керівника області, співпраця Київської області з регіонами КНР має історію з позитивними результатами.

Нагадаємо, нещодавно голова Київської обласної державної адміністрації Анатолій Присяжнюк очолив офіційну делегацію Київщини до Китайської Народної Республіки на запрошення губернатора провінції Гуандун пана Чжу Сяоданя. Окрім керівництва обласної адміністрації, в число офіційної делегації увійшли представники бізнес спільноти Київщини.

 

 

версія для друку