українська російська англійська
В Україні створюють систему електронного документообігу з учасниками фондового ринку
19.12.2012 | 14:33
Прес-служба Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку

Національна комісія з цінних паперів та фондового ринку (НКЦПФР) на  черговому засіданні регулятора прийняла рішення про затвердження Порядку подання інформації уповноваженими рейтинговими агентствами.

«Перш за все, говорячи про даний документ, варто зазначити, що ми вдосконалили систему подачі інформації уповноваженими рейтинговими агентствами та привели її у відповідність до законодавства, зокрема, Закону України «Про державне регулювання ринку цінних паперів в  Україні». Так, документом встановлюються терміни, порядок та форми подання уповноваженими рейтинговими агентствами інформації про свою діяльність до регулятора. Ми сподіваємось, що із затвердженням регуляторного акта подання інформації стане відповідати нинішнім ринковим реаліям та буде більш повним та захищеним», - зазначила Алла Папаіка, директор департаменту корпоративного управління та корпоративних фінансів НКЦПФР.

За її словами, головною новацією цього документа є можливість надання уповноваженими рейтинговими агентствами інформації до регулятора у вигляді електронних документів з використанням електронного цифрового підпису, що є черговим кроком НКЦПФР у напрямі побудови системи електронного документообігу з учасниками ринку.

Наразі документ направляється для проходження обов'язкової процедури державної реєстрації в Міністерстві юстиції України.

 

версія для друку