українська російська англійська
Прем'єр-міністр привітав маленьких пацієнтів Київської обласної лікарні з Днем св. Миколая
19.12.2012 | 15:16
Департамент інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату КМУ

Прем’єр-міністр України Микола Азаров у м. Боярка відвідав Київську обласну дитячу лікарню і привітав з Днем Святого Миколая маленьких пацієнтів.

«На Ваше запрошення я прийняв рішення приїхати до Вас у гості, щоб привітати зі святом та вручити подарунки від Святого Миколая», - зазначив Микола Азаров.

Прем’єр-міністр України Микола Азаров повідомив, що два тижні тому діти, які лікуються в цій лікарні, написали листа і запросили його разом відсвяткувати цей день.

Глава Уряду радо пристав на таку пропозицію і приїхав для того, аби поспілкуватися дітьми. Він вручив їм солодощі та подарував лікарні інкубатор для новонароджених для штучної вентиляції легенів.

Діти у свою чергу подякували Миколі Азарову і подарували йому власноруч виготовлені сувеніри.

Прем’єр-міністр також навідався до хворого хлопчика, неодноразового переможця вітчизняних та міжнародних змагань з танців, який саме проходить лікування в Київській обласній дитячій лікарні. Він побажав йому якнайшвидшого одужання і нових здобутків.

Довідково

Київська обласна дитяча лікарня надає медичну допомогу як жителям Боярки, так і навколишніх населених пунктів. Щорічно стаціонарне лікування тут отримують 12 тис. дітей, половина з яких сільські жителі. Також на базі лікарні працює виїзна неонатальна бригада, яка надає допомогу хворим недоношеним дітям у сільській місцевості.

 

версія для друку