українська російська англійська
Джон Тефт подякував за організацію засідання американсько-української робочої групи з питань науки і технологій
19.12.2012 | 16:06
Прес-служба Державного агентства з питань науки, інновацій та інформатизації

Надзвичайний та Повноважний Посол США в Україні Джон Тефт висловив подяку Уряду України за проведення зустрічі американсько-української робочої групи з питань науки і технологій, яка відбулася 12 грудня 2012 року. Про це йдеться у листі, адресованому Президенту України Віктору Януковичу.

«Зустріч демонструє єдність наших урядів у переконанні в тому, що підтримка науки, технологій та інновацій стимулює розвиток України і є рівною мірою корисною як для українських, так і для американських громадян. Минулі зустрічі американсько-української робочої групи з питань науки і технологій мали своїм результатом низку успішних партнерських заходів, серед яких – спільна конференція з ядерної медицини у Харкові в жовтні 2011 року, освітні обміни, такі, як візит дев’яти керівників українських вищих навчальних закладів до США, що відбулася в грудні 2011 року, а також виставка SparklLab у Мистецькому Арсеналі в Києві в жовтні 2012 року, яку відвідало понад 40 000 гостей», - йдеться у листі. Посол також відзначив, що впродовж найближчих тижнів Українська та Американська сторони підготують план співпраці на 2013 рік.

Посол також висловив щиру подяку Голові Державного агентства з питань науки, інновацій та інформатизації Володимиру Семиноженку та Першому заступнику голови і співголові американсько-української робочої групи з питань науки і технологій Борису Гриньову та його колегам. Джон Тефт підкреслив, що працівники Держінформнауки провели інформативну зустріч, яка допомогла окреслити перспективи науково-технічної кооперації двох країн.

Нагадаємо, що американсько-українська робоча група з питань науки та технологій була започаткована у 2010 році. Група формує пріоритети науково-технічного співробітництва між Україною та США, визначає нові напрями співпраці та координує виконання спільних проектів. Велика увага приділяється освітнім обмінам та стажуванням молодих вчених.

 

 

 

версія для друку