українська російська англійська
Для запорізьких ветеранів війни придбано 12 квартир
19.12.2012 | 17:19
Запорізька ОДА

Станом на 18 грудня в Запорізькій області придбано сім квартир для інвалідів І групи Великої Вітчизняної війни, на що витрачено 1,2 млн. грн. з Державного бюджету України. Минулого тижня область отримала ще 800 тис. грн., за рахунок яких планується придбати ще п’ять квартир. Про це повідомив начальник управління містобудування та архітектури Запорізької облдержадміністрації Юрій Лукашев.

«Області було виділено 1,2 млн. грн. на придбання п’яти квартир, але нам вдалося оптимізувати зусилля та придбати за ці кошти сім квартир. Зважаючи на позитивні результати роботи, область отримала додатково 800 тис. грн. На ці кошти планується придбати ще п’ять квартир для інвалідів І групи Великої Вітчизняної війни, які проживають у Запоріжжі, Мелітополі, Токмаку, Бердянську та Гуляйполі», - повідомив Юрій Лукашев.

Під час засідання робочої групи затверджено чотири квартири, які будуть придбані для інвалідів війни в Бердянську, Мелітополі, Токмаку та Гуляйполі. Враховувалися побажання самих інвалідів, кожен з них попередньо оглядав своє майбутнє житло. Всі документи, необхідні для здійснення оплати через казначейство, будуть передані вже цього тижня.

 

 

версія для друку