українська російська англійська
Напередодні льодової кампанії в Азовському морі служби України та Росії обговорили питання взаємодії
19.12.2012 | 17:56
Прес-служба Міністерства інфраструктури

У Москві (Російська Федерація) відбулася спільна українсько-російській нарада служб, відповідальних з питань забезпечення безпеки судноплавства в Азовському морі та організації регулювання руху суден у період льодової кампанії 2012-2013 років, за участю представників прикордонних та митних служб сторін.

На порядку денному зустрічі – питання реалізації Угоди між Кабінетом Міністрів України і Урядом Російської Федерації про заходи щодо забезпечення безпеки судноплавства в Азовському морі і Керченській протоці. Крім того, піднято і низку питань, що стосуються проведення цьогорічної льодової кампанії у регіоні.

Зокрема, у рамках зустрічі розглянуто та схвалено на експертному рівні запропоновану українською стороною Схему взаємодії українських і російських служб з питань забезпечення безпеки судноплавства в Азовському морі та організації регулювання руху суден у період льодової кампанії 2012-2013 років. Зазначена Схема буде винесена на розгляд четвертого засідання українсько-російської Змішаної комісії з морського судноплавства.

Під час обговорення питань організації заходів із забезпечення безпеки мореплавства в Азовському морі у період льодової кампанії, сторони визнали доцільність активного використання Навігаційних попереджень для висвітлення льодової обстановки.

Також, у рамках зустрічі узгоджено концепцію та структуру проекту спільного документу, що регламентуватиме взаємодію відповідних служб України і Російської Федерації з питань забезпечення безпеки судноплавства в Азовському морі та організації регулювання руху суден у період льодової кампанії.

На завершення наради сторони висловили свої переконання у позитивному результаті проведення майбутньої льодової кампанії, а також сподівання на подальшу плідну й успішну співпрацю.

Довідка

У складі української делегації у нараді прийняли участь фахівці Мінінфраструктури та Укрморрічінспекції. Очолив делегацію директор Департаменту державного нагляду та контролю за безпекою на морському та річковому транспорті Укрморрічінспекції Володимир Шаповалов.

 

версія для друку