українська російська англійська
Військовослужбовці Новомосковська отримали житло
19.12.2012 | 18:13
Прес-служба Міністерства інфраструктури

У м. Новомосковськ Дніпропетровської області понтонно-мостовий загін Держспецтрансслужби Міністерства інфраструктури здав в експлуатацію 24-х квартирний житловий будинок для сімей військовослужбовців. 

Урочистості з цієї нагоди відвідали заступник голови Дніпропетровської облдержадміністрації Геннадій Темник, голова Дніпропетровської обласної ради Євген Удод, народний депутат України Микола Солошенко, Новомосковський міський голова Сергій Мороз, представники з Росії, Білорусі, духовенство та інші. Всі заходи відбулися під керівництвом Голови Адміністрації Державної спеціальної служби транспорту генерал-лейтенанта Миколи Малькова.

Серед старанних військовослужбовців Держспецтрансслужби, які отримали ключі від новеньких квартир - підполковник, заступник начальника штабу, начальник мобілізаційного відділення Луценко Вадим Васильович, 1977 року народження, на військовій службі знаходиться уже 17 років. Сьогодні щасливий батько разом з дружиною і 12-річним сином поселяється в новеньку квартиру.

Батько двох дітей, за плечима якого 18 років відданої військової служби, майор, начальник служби паливо-мастильних матеріалів Макарук Павло Петрович 1975 року народження разом з сім’єю отримав довгоочікувану трикімнатну квартиру.

Новий 4-поверховий будинок у військовому містечку 194 понтонно-мостового загону зведений за новітніми технологіями, має індивідуальне опалення в кожну квартиру. Поруч  планується дитячий майданчик та паркінг. Прибудинкову територію засаджуватимуть деревами та квітами. У військовій частині це вже третя будівля європейського типу, адже наприкінці 2007 року тут був зданий у експлуатацію затишний 6-ти квартирний будинок, а в 2009 році - 18-квартирний будинок. Нині в 194 понтонно-мостовому загоні лишилося 32 безквартирних  військовослужбовці, які стоять на черзі. Втім, біля будинку, який здали в експлуатацію, вже залитий фундамент на зведення нового.

У часи фінансової кризи та здорожчання нерухомості власними силами Державна спеціальна служба транспорту будує соціальне житло для своїх офіцерів та працівників, щоб ті мали додатковий стимул трудитися в залізничних військах. Соціальне забезпечення  - це пріоритет Державної спеціальної служби транспорту, адже тут дбають про колектив працівників. І якщо солдат, курсант проживає у теплій, акуратній і облаштованій необхідними меблями казармі, то офіцерський склад уже з сім’єю живе в новенькій квартирі європейського типу, отриманій за сумлінну службу в залізничних військах.

Активне будівництво житла у Держспецтрансслужбі Міністерства інфраструктури почалося з 2006 року. Будинки, гуртожитки, казарми будувалися «з нуля», або ж реконструювалися у Дніпропетровську,Конотопі, Чернігові, Харкові, Ужгороді,Чопі, Червонограді та Києві. Загалом за 6 років у Державній спеціальній службі транспорту в експлуатацію здано 15 житлових об’єктів. А житлові умови покращили понад 1000 військовослужбовців. Стараннями Голови Адміністрації генерал-лейтенанта Миколи Малькова, який має почесне звання «Заслужений будівельник України», сьогодні кількість безквартирних офіцерів значно скоротилася.

Мета Голови Адміністрації Державної спеціальної служби транспорту – забезпечити житлом всіх військовослужбовців та працівників. І до 2017 року в структурі планують здати в експлуатацію ще понад півтисячі квартир.

 

 

версія для друку