українська російська англійська
Федерація тенісу України підбила підсумки роботи за 2012 рік
19.12.2012 | 19:11
ПРЕС-СЛУЖБА ДЕРЖАВНої СЛУЖБи МОЛОДІ ТА СПОРТУ

19 грудня в Києві відбулася прес-конференція, присвячена підсумкам роботи Федерації тенісу України за 2012 рік.

Участь у прес-конференції взяли Перший заступник Голови Державної служби молоді і спорту України Сергій Глущенко, віце-президент Федерації тенісу України Сергій Мошак, почесний президент Федерації тенісу України Герман Беньямінов, капітан національної чоловічої збірної команди України Михайло Філіма та капітан національної жіночої збірної команди України Ігор Дерновський.

 Під час виступу Сергій Глущенко зазначив, що держава всіляко підтримує та розвиває цей вид спорту, а фінансування команди здійснюється вчасно та у повному обсязі.

Перший заступник Голови Служби також зауважив, що для розвитку ігрових видів спорту у с. Гореничі зведуть Національний олімпійський центр підготовки ігрових видів спорту. На базі Олімпійського центру розташують спортивні комплекси для ігрових видів спорту: футболу, баскетболу, волейболу, гандболу, фут-залу, бадмінтону, тенісу та інших.

Сергій Глущенко повідомив, що на прилеглих територіях НСК "Олімпійський", де було демонтовано спортивні споруди  "Тенісні корти", зведуть багатофункціональний спортивний комплекс з відкритими тенісними кортами. 

 

 

 

версія для друку