українська російська англійська
Проїзд автотранспорту дорогами державного значення забезпечено
19.12.2012 | 19:39
Прес-служба Міністерства інфраструктури

Для забезпечення проїзду автотранспорту дорогами України дорожники продовжують працювати у посиленому режимі: нині проїзд дорогами державного значення забезпечено.

За оперативними даними, станом на 18.00 19 грудня на автомобільних дорогах загального користування  задіяно  1420 тис. одиниці техніки, зокрема, 160 одиниць інших підприємств та організацій (МНС, Міноборони, підрядних організацій).

Водночас залишається ускладненим проїзд місцевими автошляхами - до деяких населених пунктів у Вінницькій, Волинській, Івано-Франківській, Житомирській, Тернопільській, Львівській, Хмельницькій та Чернівецькій областях.

У Вінницькій області частково обмежено проїзд місцевими дорогами у Муровано-Куриловецькому, Тиврівському, Шаргородському, Тульчинському, Літинському, Хмільницькому та Барському районах.

У Волинській області на районних та обласних дорогах проїзд ускладнено, місцями спостерігаються перемети. Найбільш  складна  ситуація склалась у Горохівському, Локачинському, Володимир-Волинському, Ковельському, Маневицькому, Любешівському, Ківерцівському, Рожищенському, Турійському, К.Каширському  та Луцькому районах.

У Івано-Франківській області дорожники завершують очищувати від снігових наметів місцеві автодороги, де ускладнено проїзд: Татарів – Кам'янець – Подільський, км 156+000 – км 172+000,   (між м. Городенка та границею з Тернопільською областю (с. Устечко), а також  автодороги Снятин – Тязів, км 17+450 – 22+400 між м. Городенка та границею Снятинського та Городенківського районів. Складною залишається ситуація по Городенківському, Снятинському, Тлумацькому, Верховинському, Коломийському та Косівському районах – на під’їздах до населених пунктів.

У Житомирській області так само продовжуються роботи з розчищення доріг до населених пунктів

У Рівненській, Тернопільських, Чернівецькій, Львівській, Хмельницькій областях проїзд на автодорогах державного значення та територіальних забезпечений, через перемети снігу на місцевих районного значення – ускладнено.

Підкреслимо, що дорожники й далі працюватимуть у посиленому режимі та докладатимуть максимальних зусиль, щоб забезпечити та покращити проїзд автодорогами України.

Мінінфраструктури у свою чергу просить водіїв і пасажирів при здійсненні або плануванні поїздок враховувати погодні умови.

 

 

 

версія для друку