українська російська англійська
У Вінниці відкрився вже другий у цьому році дитячий садочок
20.12.2012 | 11:29
Вінницька ОДА

У м. Вінниця відкрився новий дитячий садочок № 7 «Подоляночка». Заклад як за програмним наповненням, так і за матеріальною базою не має аналогів в області.

На урочисте відкриття завітали перший заступник голови обласної державної адміністрації Іван Мовчан, Вінницький міський голова Володимир Гройсман.

Іван Мовчан підкреслив, що навчальний заклад має абсолютно новий формат і виконаний відповідно сучасним вимогам з точки зору потреб дітей.

Дошкільний навчальний заклад побудований за кошти інвестора. На його будівництво було витрачено 30 млн. грн., ще понад 2 млн. – виділено з міського бюджету на придбання обладнання для харчоблоку, пральні, комп’ютерного обладнання, меблів у групи та кабінети, постільної білизни, килимів, іграшок тощо.

Садочок розрахований на 280 місць. Окрім того, у закладі обладнано комп’ютерний клас, спортивна та музична зали, кабінет Монтессорі, фотостудія, кабінет психолога та кабінет вивчення іноземних мов.

З часом на базі ДНЗ буде створено Муніципальний «Центр розвитку дитини».

Під час зустрічі перший заступник голови обласної державної адміністрації також повідомив, що у цьому ж мікрорайоні обласного центру заплановано збудувати сучасну школу на 1200 місць. Проектно-кошторисну документацію вже виконано за кошти інвестора, який також профінансує початок будівництва. Для повної реалізації даного проекту потрібна фінансова підтримка держави. Він запевнив, що дане питання лобіюватиметься керівництвом і міста, і області у органах центральної влади, адже його вирішення є досить актуальним для жителів мікрорайону.

 

 

версія для друку