українська російська англійська
Правоохоронці провели подячний молебень у Києво-Печерській Лаврі
20.12.2012 | 16:21
Прес-служба Міністерства внутрішніх справ

Палаючі свічки, атмосфера повного спокою та тиші… Близько двухсот правоохоронців завітали 20 грудня до Києво-Печерської Лаври.

З нагоди Дня міліції Міністр внутрішніх справ Віталій Захарченко, члени Колегії, начальники структурних підрозділів відомства, курсанти, ліцеїсти, слухачі НАВС та військовослужбовці Головного управління внутрішніх справ взяли участь у подячному молебні.

«Не випадково правоохоронця називають воїном. Воїн – це той, хто протистоїть проти супостата, проти ворога. Тому ви всі воїни! – звернувся до присутніх правоохоронців голова Синодального відділу УПЦ по взаємодії зі Збройними Силами та іншими військовими формуваннями України архієпископ Білоцерківський і Богуславський Августин. - Вельмишановний Віталію Юрійовичу, панове генерали й офіцери, прапорщики, курсанти і ліцеїсти! Церква, в якій би країні вона не перебувала, молиться за державу, за Уряд, тому що там живе і є частиною суспільства. Ми повинні постійно підносити молитви за наш миролюбивий народ, за владу й захист нашого воїнства. Ми радіємо, що Міністр внутрішніх справ започаткував таку традицію як подячний молебень у правоохоронних органах».

Правоохоронці піднесли прохальні молитви, попрохали благословення на майбутній рік.

Після завершення богослужіння до присутніх із вітальним словом звернувся очільник міліцейського відомства.

«Я хотів би подякувати вам за молебень та висловити слова вдячності, що молебень відбувся саме тут в центрі православ’я. Дякую вам за все те, що ви робите для української міліції», - звернувся до присутніх Міністр внутрішніх справ Віталій Захарченко.

 

версія для друку