українська російська англійська
Завершується формування переліку телерадіопрограм, які фінансуватимуться через механізм держзамовлення
20.12.2012 | 17:00
Прес-служба Державного комітету телебаченні і радіомовлення

З метою об’єктивного та неупередженого визначення переліку телевізійних та радіопрограм, які будуть виготовлятися державними телерадіокомпаніями у 2013 році через механізм державного замовлення, у Держкомтелерадіо протягом 3-18 грудня відбулися презентації пілотних проектів, форматів таких програм, а також елементів нового графічного оформлення ефірів телевізійних каналів.

У презентаціях взяли участь керівники телерадіокомпаній, автори нових проектів та відповідальні співробітники Держкомтелерадіо.

Виходячи з обмежених можливостей бюджетного фінансування у 2013 році телерадіокомпаніям було надано рекомендації щодо критеріїв формування державного замовлення на наступний рік, оптимізації переліку програм за державним замовленням, жанрового розподілу, хронометражів та періодичності виходу в ефір таких програм.

Деяким керівникам телерадіокомпаній було вказано на недоліки у роботі, необхідності суттєвого поліпшення якості телерадіопрограм, осучаснення телевізійного мовлення, розширення глядацької аудиторії.

Сподіваємося, що така робота дасть позитивні результати, сприятиме уникненню низькоякісних нецікавих програм, оновленню ефіру та ефективному використанню бюджетних коштів.

Матеріали презентацій державних телерадіокомпаній ближчим часом будуть розміщені на офіційному сайті Держкомтелерадіо України.

 

 

версія для друку