українська російська англійська
Євродепутат Ельмар Брок висловив готовність ЄС розвивати конструктивний діалог з Україною
20.12.2012 | 17:07
Департамент інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату КМУ

20 грудня 2012 р. відбулась зустріч Прем’єр-міністра України Миколи Азарова з депутатом Європейського Парламенту, Головою комітету Європарламенту  у закордонних справах Ельмаром Броком. Під час зустрічі були обговорені перспективи розвитку відносин між Україною та ЄС в контексті Резолюції Європарламенту, прийнятої 13 грудня 2012 року.

Прем’єр-міністр України підкреслив, що Україна розглядає Резолюцію Європейського Парламенту як сигнал відкритості до подальшого поглиблення двостороннього співробітництва та готовності підтримати Україну в реалізації реформ. Микола Азаров підтвердив відданість України спільним з ЄС цінностям, зобов’язанням щодо зміцнення демократичних стандартів, поваги до верховенства права та прав людини, забезпечення незалежності правосуддя.

У свою чергу представник Європейського Парламенту наголосив на готовності підтримати Україну у проведенні політичних та економічних реформ, спрямованих на досягнення європейських стандартів. Ельмар Брок додав, що найголовнішим на сьогодні є те, що ЄС готовий до інтенсивної спільної роботи, метою якої має стати підписання між Україною та ЄС Угоди про асоціацію.

Він передав Миколі Азарову документ, підготовлений за результатами засідання міністрів закордонних справ країн-членів ЄС, які представляють Європейську народну партію.

Сторони також високо оцінили роботу Місії «Кваснєвський - Кокс» Європарламенту в Україні та висловили думку про необхідність продовження її діяльності. 

 

 

 

 

 

версія для друку