українська російська англійська
Підприємці висловили Миколі Азарову подяку за підтримку малого та середнього бізнесу
20.12.2012 | 17:49
Департамент інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату КМУ

Хмельницькі підприємці висловили Миколі Азарову подяку за підтримку малого та середнього бізнесу. Про це йдеться у листі на адресу Прем’єр-міністра, який надійшов від Громадської організації «Асоціація хмельницьких ринків».

«Ми переконані, що наша співпраця у питанні захисту та розвитку підприємництва з  Вами на чолі Уряду України набуде нових рис, нової якості та глибини», - йдеться в листі, в якому 30-тисячний колектив підприємців засвідчує свою готовність до активної співпраці з Прем’єр-міністром у питаннях захисту малого та середнього бізнесу.

«Сподіваємося, що Ваша діяльність як Прем’єр-міністра України буде спрямована на створення необхідних системних засад для розвитку економіки країни, малого та середнього підприємництва, на захист прав та свобод громадян», - висловили сподівання хмельницькі підприємці. При цьому вони зазначили, що якісна робота Координаційної ради з питань малого та середнього бізнесу при Кабінеті Міністрів України допомагатиме Уряду в питанні формування та реалізації системної програми розвитку малого та середнього бізнесу в Україні на найближчі п’ять років. Водночас хмельницькі підприємці запропонували своє бачення  щодо деяких аспектів цього питання.

Микола Азаров подякував за привітання та висловлені пропозиції та запевнив, що розширення економічних свобод та сприяння підприємництву є основою економічною політики Уряду.

 

 

версія для друку