українська російська англійська
Протягом 2012 року притягнуто до дисциплінарної відповідальності 74 ПТНЗ
21.12.2012 | 11:56
Прес-служба Міністерства освіти і науки, молоді та спорту

20 грудня 2012 року відбулося засідання експертної кадрової комісії з розгляду питань діяльності керівників навчальних закладів, установ професійно-технічної та позашкільної освіти. Засідання розпочалося із зустрічі заступника Міністра освіти і науки, молоді та спорту Бориса Жебровського з представниками регіональних управлінь освітою.

«Кадрова політика стала значно конкретнішою, принциповішою, без довіри до паперів, а з виїздом на місце та з урахуванням думки колективу, а не лише органів управління освітою. Саме тому, відбулася серйозна ротація кадрів. Протягом року притягнуто до дисциплінарної відповідальності 74 директори професійно-технічного навчального закладу», - сказав Борис Жебровський.

Зазначимо, що прийнятим Верховною Радою Законом України «Про внесення змін до деяких законів України щодо удосконалення управління професійно-технічною освітою» передбачено розширення повноважень Ради міністрів Автономної Республіки Крим, обласних, Київської та Севастопольської міських державних адміністрацій у галузі управління професійно-технічною освітою. Це безумовно має спростити систему відбору та призначення керівників кадрів.

Остання у 2012 році експертна кадрова комісія пройшла як завжди принципово, відкрито і виважено.

 

версія для друку