українська російська англійська
У поточному році побудовано 68 тваринницьких комплексів з виробництва молока
21.12.2012 | 12:10
Прес-служба Міністерства аграрної політики та продовольства

У 2012 році побудовано 68 та реконструйовано 202 тваринницьких комплекси з виробництва молока. Також, окрім значної прямої допомоги селянам, погашено кредиторську заборгованість перед сільгосппідприємствами  за 2011 рік.  Про це повідомив директор департаменту тваринництва Міністерства аграрної політики та продовольства Андрій Гетя.

«Попередньо підбиваючи підсумки у галузі тваринництва України у 2012 році приємно констатувати, що селяни отримали пряму фінансову підтримку. Загалом в 2012 році на підтримку тваринництва фактично нараховано 633,9 мільйона гривень. Завдяки цьому вдалося закріпити тенденцію нарощування поголів’я худоби. Також важливо відзначити, що у  поточному році побудовано 68 та реконструйовано 202 тваринницьких комплекси з виробництва молока», - зазначив Андрій Гетя.

Також директор департаменту тваринництва поінформував, що у поточному році погашено кредиторську заборгованість перед сільськогосподарськими підприємствами за 2011 рік.

Окрім того, він відзначив, що цьогоріч в Україні валове виробництво  продукції тваринництва зросло на 3,2%. 

«Зокрема,  найбільше зростання зафіксовано в таких областях: на 10,5%  -  у Полтавській області, на 9,7% - у Хмельницькій, на 9% - у Вінницькій, на 8,5% - у Київській, на 7,8% - у Тернопільській та на 6,5% - Волинській», -  Андрій Гетя.

                                                

 

 

версія для друку