українська російська англійська
У 2012 році одеські армійці здобули 46 золотих, 34 срібні та 33 бронзові нагороди
21.12.2012 | 12:45
Прес-служба Міністерства оборони

В Одесі підбили підсумки виступів спортсменів 9-го спортивного клубу Управління спорту Міністерства оборони України в 2012 році. Він виявився доволі результативним для одеських армійців: в індивідуальному та командному заліку в них 46 золотих, 34 срібні та 33 бронзові нагороди. Спортивні трофеї були здобуті під час етапів Кубку світу, світових, континентальних першостей та під час проведення інших змагань міжнародного та національного рівнів.

Так, захищаючи честь країни та клубу на міжнародній арені вагомих результатів досяг веслувальник майстер спорту солдат Едуард Шеметило. Армієць піднявся на другу сходинку п’єдесталу за підсумками чемпіонату світу з веслування на байдарках і каное. Разом зі своїм колишнім і нинішнім одноклубниками заслуженим майстром спорту молодшим лейтенантом Юрієм Чебаном та майстром спорту старшим солдатом Романом Повхом вони здобули переконливу перемогу під час Кубку світу, що відбувався в Польщі.

«Ми задоволені виступами й інших наших армійців. Зокрема, результатами майстрів спорту міжнародного класу старших солдатів Дениса Камерилова, Юрія Коваля, Віталія Ліщинського, Андрія Ягодки, працівника ЗС України Івана Футрика, а також майстрів спорту старшого солдата Миколи Савченка та працівника ЗС України Людмили Коваленко, які в запеклій боротьбі з іншими спортсменами континенту ставали переможцями та призерами чемпіонатів, кубку та першостей Європи з фехтування, легкої атлетики, грецько-римської боротьби, веслування академічного та веслування на байдарках і каное», – підкреслив старший тренер 9-го спортивного клубу капітан Юрій Пронюк.

За його словами, не менш показовими були досягнення одеських армійців і під час змагань на національному рівні, за підсумками яких вони вибороли 41 золоту, 31 срібну та 28 бронзових медалей.

Заслуговує на увагу і той факт, що шестеро представників 9-го спортивного клубу брали участь в ХХХ літніх Олімпійських іграх в Лондоні. І хоча цього разу одеським армійцям так і не судилося піднятися на п’єдестал пошани, капітан Юрій Пронюк переконаний, що досвід, який вони отримали під час головних змагань планети, є неоціненним та стане в нагоді на шляху до підкорення нових, зокрема, й олімпійських спортивних висот.

«Звісно, здобувати нагороди олімпійського ґатунку має прагнути кожен спортсмен. Представники нашого клубу були серед тих, хто захищав кольори національної збірної на великих лондонських спортивних аренах, і це вже є великою честю та здобутком для них. А щодо перемог, то вони обов’язково приходять завдяки наполегливій праці та інтенсивним тренуванням, що своїм прикладом довів армієць та колишній наш одноклубник  Юрій Чебан, який 2008-го поповнив загальну “скарбничку” 9-го спортивного клубу бронзовою олімпійською медаллю, та, виступаючи з цього року в складі 95-ї групи спортсменів Управління спорту Міністерства оборони України, став олімпійським чемпіоном у Лондоні», – підсумував капітан Юрій Пронюк.