українська російська англійська
Микола Азаров: АН-70 забезпечить авіапідприємству "Антонов" надійне майбутнє на десятиліття
21.12.2012 | 13:03
Департамент інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату КМУ

АН-70 дозволить Державному підприємству «Антонов» мати надійне майбутнє на десятиліття. Про це заявив Прем’єр-міністр України Микола Азаров під час ознайомлення з ходом серійного виробництва літака АН-70 на ДП «Антонов».

«АН-70 – це першокласний сучасний літак, який надзвичайно потрібен. Серійне виробництво цього літака забезпечить заводу надійне майбутнє на десятки років вперед. А разом із заводом і Україні. Україна повинна повернути собі статус авіаційної держави», - сказав Микола Азаров.

Прем’єр-міністр пообіцяв державну підтримку ДП «Антонов». «Уряд підтримуватиме галузь авіабудування – це для нас пріоритетна галузь, яка вийшла на шлях розвитку», - зазначив Микола Азаров.

Глава Уряду підкреслив, що йому надзвичайно приємно взяти участь у церемонії транспортування фюзеляжу першого серійного літака АН-70 від стапелю до вихідних дверей цеху. «Мені надзвичайно приємно сьогодні бути присутнім і бути учасником цієї події. Це найважливіший етап створення серійного літака АН-70. Боротьба за цей етап була тривалою – понад 20 років, і вона ще не завершилася. Тому чим скоріше ми проведемо льотні випробовування , чим скоріше ми приступимо до серійного виробництва, тим швидше ми у цій боротьбі зможемо поставити крапку», - зазначив Прем’єр-міністр.

 

 

версія для друку