українська російська англійська
ДП "Антонов" створило 1,5 тис. робочих місць завдяки серійному виробництву літаків
21.12.2012 | 13:42
Департамент інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату КМУ

Завдяки серійному виробництву літаків АН-70, АН-148, АН-158 Державне підприємства «Антонов» за останні два роки створило 1,5 тис. нових робочих місць. Про це заявив віце-президент – директор філіалу ДП «Антонов» «Серійний завод «Антонов» Микола Подгребельний під час ознайомлення Прем’єр-міністра України Миколи Азарова з ходом серійного виробництва літака АН-70 на ДП «Антонов».

«За останні два роки прийняли 1,5 тисячі робітників. І це не межа. Ми плануємо у 2013-2014 роках прийняти ще не менше тисячі робітників», - сказав він.

Микола Подгребельний додав, що завдяки серійному виробництву літаків робітники вчасно отримують заробітну плату, яка постійно зростає. Також це дозволило розвивати соціальну інфраструктуру підприємства. Зокрема, за його словами, був відновлений дитячий табір у Конча-Заспі, який протягом останніх десяти років не працював. Зараз вводиться в експлуатацію дитячий садочок на 320 місць, приміщення якого 15 років перебувало в оренді.

«Хочу подякувати Вам, Миколо Яновичу, за те, що Ви особисто і Уряд постійно приділяєте велику увагу авіаційному виробництву. Колектив «Серійного заводу» разом з головним підприємством АМТК ім. Антонова  виправдає ваші очікування, і вироблятиме літаки у тих обсягах, як це було за радянських часів», - зазначив віце-президент – директор філіалу ДП «Антонов».

У свою чергу Прем’єр-міністр України Микола Азаров зазначив, що Україна боролася за серійне виробництво АН-70 із 1993 року: «І от нарешті перший серійний фюзеляж викочується на оснастку. Це дійсно радісна подія для нас». Микола Азаров підкреслив, що АН-70 має великий ринок і у авіатранспорті такого типу є велика потреба.

«За цей важкий період ми витримали конкуренцію із найбільшими літакобудівними корпораціями, і поки що ми випереджаємо їх з точки зору виходу на ринок серійного літака АН-70. За своїми параметрами та можливістю транспортування будь-яких вантажів і механізмів, зокрема військової техніки, він залишається поза конкуренцією і на нього є величезний попит. А якщо є попит – значить буде й робота», - сказав Микола Азаров.

Він зазначив, що АН-70 – це один із прикладів плідної коопераційної співпраці з РФ.

 

версія для друку