українська російська англійська
Аеропорт "Київ" став лідером за приростом пасажирів
21.12.2012 | 14:55
КИЇВСЬКА МДА

Приріст пасажирів аеропорту «Київ» склав 74,8% у порівнянні з минулим роком. Про це в ефірі програми «У центрі уваги» на ТРК «Київ» розповів перший заступник генерального директора КП «Міжнародний аеропорт «Київ» (Жуляни)» Олег Петровський.

За його словами, протягом 10 місяців цього року літаками скористалося більше 12 мільйонів осіб. До найбільших перевізників входять такі аеропорти: «Бориспіль» – перевезено 7 млн. 383 тис. осіб, «Сімферополь» – 1 млн. 21 тис., «Донецьк» – 856,3 тис., «Одеса» – 778,5 тис. та «Київ» – 682,9 тис. Проте беззаперечним лідером за приростом пасажирів став саме столичний муніципальний аеропорт.

«Ми лідируємо у цій п’ятірці, далі йде аеропорт «Донецьк» – 25,9%, потім «Сімферополь» – 15,3%, «Одеса» – 9,3% і «Бориспіль» – 7,6%. Такий результат вдалося досягти завдяки реалізації державно-приватного партнерства до Євро-2012, у рамках якого був побудований новий термінальний комплекс, сучасна злітно-посадкова смуга, було встановлено нове світлосигнальне обладнання та радіонавігаційні засоби», – розповів Олег Петровський.

Усі ці заходи дозволили вивести міжнародний аеропорт на більш якісний рівень та привабити нові авіакомпанії, що роблять «Київ» цікавим як для пасажирів середнього класу, так і для бізнесменів.

 

версія для друку