українська російська англійська
Віталій Захарченко: Керівництво держави високо оцінює працю тих, кому довірено справу зміцнення законності і правопорядку
21.12.2012 | 15:28
Прес-служба Міністерства внутрішніх справ

Вже стало доброю традицією з нагоди святкування Дня міліції урочисто відзначати працівників органів внутрішніх справ, які своїм ставленням до виконання службових обов'язків довели, що є кращими і заслуговують на повагу та визнання.

Сьогодні в Міністерстві внутрішніх справ України вшанували найкращих працівників органів і підрозділів внутрішніх справ. Правоохоронців привітав Міністр внутрішніх справ України Віталій Захарченко та члени колегії міліцейського відомства.

«Держава належним чином оцінює працю тих, хто готовий будь-якої миті прийти на допомогу кожній людині. Захистити її від бід та негараздів, підтримати в складній життєвій ситуації. Керівництво держави високо оцінило професійний досвід, знання та високу відповідальність наших працівників», - наголосив Віталій Захарченко.

За дорученням Президента України, керівництва Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України та Секретаря Ради національної безпеки і оборони України Міністр вручив кращим працівникам державні нагороди, відомчі відзнаки, медалі, грамоти, подяки та цінні подарунки.

Зокрема було присвоєно чергові спеціальні звання.

«Від імені колегії Міністерства, себе особисто вітаю вас із високими державними нагородами та присвоєними званнями, щиро дякую за вашу сумлінну працю, відданість службовому обов'язку, бажаю нових успіхів у справі служіння народу і державі. Користуючись нагодою, вітаю із наступаючим Новим роком та Різдвом Христовим! Щиро зичу вам та вашим сім'ям щастя й здоров'я, доброго настрою, родинного тепла та злагоди, благополуччя, добробуту і натхнення» - побажав наостанок Віталій Захарченко.

 

версія для друку