українська російська англійська
22 грудня столичні Діди Морози-волонтери проведуть святкову ігротеку та пройдуть парадом
22.12.2012 | 09:45
Київська МДА

22 грудня о 12:00 у рамках новорічної кампанії «Не забудь привітати!» на Хрещатику відбудеться святкова ігротека для юних киян та парад Дідів Морозів-волонтерів.

Вітатимуть киян та гостей міста з новорічними святами, даруватимуть їм свої посмішки та гарний настрій близько 200 волонтерів мережі центрів соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Києва, лідерів дитячих та молодіжних громадських організацій соціального спрямування.

Також на майданчику біля КМДА відбудеться передача Віфліємського вогню – символу миру та злагоди. Невпинні молоді Діди Морози та помічники Святого Миколая понесуть незвичайні вогники до центрів соціально-психологічної реабілітації для дітей та молоді з функціональними обмеженнями, прийомних сімей, дитячих будинків сімейного типу та у сім’ї, які опинились у складних життєвих обставинах.

Організаторами заходу виступили: Київський міський центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді та Київський міський осередок «Національної організації скаутів України» за підтримки Київської міської державної адміністрації.

 

версія для друку