українська російська англійська
Мінкультури підготує підзаконні акти у зв'язку з новим законом, що звільняє національний культурний продукт від сплати ПДВ
23.12.2012 | 11:22
Прес-служба Міністерства культури

21 грудня під головуванням Міністра культури Михайла Кулиняка відбулась робоча нарада апарату Міністерства з керівниками управлінь та департаментів культури обласних,  Київської та Севастопольської міських державних адміністрацій, а також Міністерства культури АР Крим.

Розпочинаючи нараду, Михайло Кулиняк підбив підсумок роботи галузі культури у 2012 році та надав високу оцінку ефективній роботі усіх регіональних управлінь.

«Ми сьогодні з вами повинні обговорити наші плани – як ми бачимо розвиток галузі у короткостроковій та довгостроковій перспективі, та які подальші кроки маємо зробити. Не дивлячись на усі досягнення в роботі галузі культури протягом 2012 року, ми не можемо говорити про відсутність проблем. І для їх вирішення у наступному році, я хочу, щоб ми налаштувались з вами на активну та плідну роботу, зокрема у сфері законодавства», - зазначив Михайло Кулиняк.

Окрему увагу присутніх Михайло Кулиняк звернув на нещодавно підписаний Президентом України Віктором Януковичем Закон про внесення змін до Податкового кодексу України, яким, зокрема, передбачається звільнення від ПДВ національного культурного продукту.

«Для нас звільнення усього національного культурного продукту від ПДВ – велике досягнення. Але усі ми знаємо, що за Законом ідуть підзаконні акти, і ми маємо доручення щодо напрацювання відповідних наказів, розпоряджень, рішень тощо. Це необхідно для того, щоб ми могли чітко сформулювати як працюватиме цей Закон. І оскільки  цей закон охоплює повністю роботу усієї галузі культури – починаючи від роботи сільського клубу та районної бібліотеки до національних закладів культури і колективів - ми вирішили на останньому засіданні колегії Міністерства культури надати доручення усім керівникам регіональних управлінь та департаментів культури підготувати у стислі терміни пропозиції до  необхідних підзаконних  актів,  у яких обов’язково врахувати всі потреби галузі в межах дії цього Закону», - наголосив Михайло Кулиняк.

Також під час наради учасники обговорили низку організаційних питань щодо роботи Міністерства культури України у 2013 році та розвитку галузі.

 

версія для друку