українська російська англійська
МНС ліквідовує наслідки несприятливих погодних умов
24.12.2012 | 10:33
Прес-служба Міністерства надзвичайних ситуацій

На території України спостерігається  морозна хмарна погода без опадів. Температура повітря у центральних, західних та східних областях -9…-17°С, на півдні від -1…-9°С, незначні опади у вигляді снігу.

 Протягом 23 грудня у Криму бригади Крименерго відновили електропостачання у населених  пунктах, які були знеструмлені внаслідок несприятливих погодних умов. Допомагали дістатися у важкодоступні місці працівникам Крименерго підрозділи МНС. Для цього були залучені 33 рятувальники та 9 одиниць техніки підвищеної прохідності.

Станом на ранок 24 грудня  проїзд дорогами державного та регіонального значення забезпечено. Протягом доби проводились роботи з відновлення автотранспортного сполучення до населених пунктів 147 населених пунктів у Тернопільській області. Наразі залишилося розчистити дорогу до 4 населених пунктів.

На території країни встановлено 3 368 пунктів обігріву, у яких за минулу добу надано допомогу  2 594 особам. Загалом з 15 по 23 грудня надано допомогу 22 486 особам.

Загалом до заходів з подолання наслідків складних погодних умов  залучено 6138 осіб та 2207 одиниць техніки, у тому числі від МНС – 293 рятувальників та 37 одиниць техніки.

Відповідно до рішення Уряду створено оперативний штаб з координації дій центральних та місцевих органів виконавчої влади під керівництвом Першого заступника Міністра надзвичайних ситуацій Віталія Бута. До складу штабу увійшли представники Міненерговугілля, МОЗ, Мінінфраструктури, Міноборони, МВС, Мінсоцполітики та інших відомств. При цьому в МНС у цілодобовому режимі працює робоча група оперативного штабу.

 

 

 

версія для друку