українська російська англійська
Микола Азаров представив нового Міністра економічного розвитку і торгівлі
24.12.2012 | 15:42
Департамент інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату КМУ

Прем’єр-міністр України Микола Азаров сьогодні представив Міністра економічного розвитку і торгівлі Ігоря Прасолова колективу Міністерства.

  Глава Уряду охарактеризував нового керівника як людину, добре обізнану в економіці і фінансах. Водночас він підкреслив, що це перша керівна посада Ігоря Прасолова в органах виконавчої влади.

  «У цьому є плюс: людина прийшла зі свіжим поглядом, зі знанням економічних процесів на практичному рівні», - зауважив Микола Азаров.

  Прем’єр-міністр наголосив, що перед Міністерством стоять дуже серйозні та масштабні завдання. У першу чергу: забезпечити економічне зростання в умовах рецесії провідних економік світу, згортання ринків найбільших торгових партнерів нашої держави.

  «Міністерство повинно розробити – разом з іншими міністерствами – такі практичні механізми підтримки нашої економіки, внутрішнього виробництва і експорту, які безумовно дозволили б досягти закладеного в бюджеті на 2013 рік зростання валового внутрішнього продукту на 3-3,5%», - заявив Микола Азаров.

 

версія для друку