українська російська англійська
У Севастополі відкрито гуртожиток покращеного типу для військовослужбовців
24.12.2012 | 15:51
Прес-служба Міністерства оборони

24 грудня 2012 року у Севастополі заступник Міністра оборони України – керівник апарату Володимир Можаровський урочисто відкрив гуртожиток поліпшеного типу для військовослужбовців служби за контрактом.

На заході були присутні перший заступник командувача ВМС ЗС України віце-адмірал Сергій Єлісєєв, начальник штабу ВМС контр-адмірал Дмитро Шакуро, керівний склад флоту.

«Ми відкриваємо двері цього гуртожитку для тих, хто складає основу Військово-Морських Сил – для тих, хто служить на кораблях вітчизняного флоту, для тих, хто виконує складні бойові завдання, – наголосив Володимир Можаровський. – Від імені керівництва Міністерства оборони обіцяю, що і надалі ми нарощуватимемо темпи забезпечення житлом військовослужбовців Збройних Сил України».

Урочисті заходи з нагоди відкриття гуртожитку пройшли за участі його майбутніх мешканців – військовослужбовців служби за контрактом, які проходять службу у морському компоненті Військово-Морських Сил у Севастопольському гарнізоні. Вони служать на кораблях та катерах, а саме: на фрегаті “Гетьман Сагайдачний”, кораблях управління “Славутич” та “Донбас”, на корветах “Тернопіль”, “Хмельницький”, ракетному катері “Каховка” тощо,  а також у окремому береговому ракетному дивізіоні.

Привітати військових моряків приїхали помічник Міністра оборони України Віктор Максимов, заступник голови Севастопольської міської державної адміністрації Артур Бабенко, заступник голови Севастопольської міськради Сергій Антонєнков.

Для створення цього гуртожитку переобладнано стару двоповерхову казарму на території Центру пошукових та аварійно-рятувальних робіт ВМС Збройних Сил України.

Окрім затишних кімнат, там зроблено сучасний спортзал, кухні, кімнати відпочинку, комп’ютерні класи.

 

версія для друку