українська російська англійська
Микола Азаров сподівається, що новий Уряд виправдає очікування людей
24.12.2012 | 17:38
Департамент інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату КМУ

Прем'єр-міністр Микола Азаров сподівається, що новий Уряд виправдає очікування людей. Про це він заявив, спілкуючись з користувачами соціальної мережі Фейсбук, з приводу призначення нового складу Кабінету Міністрів.

«Сьогодні приступив до роботи новий Уряд. Він дійсно новий. 10 членів Кабінету Міністрів до цього не працювали в урядових структурах. Тепер у складі Кабінету Міністрів три жінки, так що поступово гендерна рівність відновлюється. Уряд значно помолодшав, і одночасно в нього прийшли люди, що пройшли гарну школу життя. Тому будемо сподіватися, що він виправдає ті очікування, які покладають на нього наші люди», - сказав Глава Уряду, висловивши подяку численній аудиторії за поздоровлення на його адресу у зв'язку з призначенням на посаду Прем'єр-міністра, а також з Днем народження і Днем Святого Миколая.

При цьому Микола Азаров підкреслив, що сьогодні на першому засіданні Кабінету Міністрів закликав усіх міністрів вести активний діалог із суспільством, бути відкритими і публічними. «Будемо сподіватися, що вони дослухаються до моїх закликів», - зазначив Микола Азаров.

Прем'єр-міністр також підкреслив, що число користувачів на його сторінці у Фейсбуці збільшується: «Це говорить про те, що наш діалог цікавий, і до нього долучаються все більше і більше учасників».

версія для друку