українська російська англійська
Кандидатури на посади міністрів промислової політики і культури на стадії розгляду, - М.Азаров
24.12.2012 | 18:57
Департамент інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату КМУ

Кандидатури на посади Міністра промислової політики і Міністра культури на стадії розгляду. Про це заявив Прем'єр-міністр Микола Азаров, спілкуючись з користувачами соціальної мережі Фейсбук з приводу призначення нового складу Кабінету Міністрів.

«По Міністру промислової політики. Це міністерство створюється на базі відповідного агентства, керівника якого сьогодні призначено Головою Дніпропетровської облдержадміністраціїі. Сьогодні ж призначений Віце-прем'єр-міністр Юрій Бойко, який буде курирувати промислову політику. Саме йому доручено розглянути і представити кілька кандидатур на цю посаду», - повідомив Микола Азаров.

При цьому він поінформував, що призначений сьогодні Віце-прем'єр-міністр Костянтин Грищенко буде курирувати гуманітарний блок Уряду: «Йому також доручено підготувати пропозиції з цього дуже важливого посту (міністра культури) в Уряді».

«Коли такі пропозиції з'являться, вони будуть представлені для розгляду Президенту», - сказав Глава Уряду.

Відповідаючи на питання користувача, Микола Азаров зазначив, що при обговоренні кандидатур міністрів були дискусії: «Однак, рішення були прийняті, і в результаті цих рішень я підписав подання за всіма кандидатурами на посади міністрів і віце-прем'єр-міністрів».

 

версія для друку