українська російська англійська
Мінагрополітики сприятиме реалізації програми стимулювання споживання молока та молочних продуктів
24.12.2012 | 16:19
Прес-служба Міністерства аграрної політики та продовольства

У Мінагрополітики України під головуванням заступника Міністра аграрної політики та продовольства України Олександра Сеня обговорили програму стимулювання споживання молока та молочних продуктів «Три молочні продукти в день». Завдяки реалізації цього проекту українці зможуть споживати більше якісного молока та молочних продуктів.

21 грудня 2012 року в Мінагрополітики України під головуванням заступника Міністра аграрної політики та продовольства України Олександра Сеня відбулося обговорення проекту програми «Три молочні продукти в день», запропонованого асоціацією «Український клуб аграрної бізнесу» за ініціативи компаній «Данон Україна», «Вімм-Біль-Данн Україна», «Мілкіленд Україна» та інших молокопереробних підприємств.

В обговоренні взяли участь представники професійних громадських організацій на ринку молока, молокопереробних підприємств, департаментів продовольства і тваринництва Мінагрополітики України та Держветфітослужби.

Учасники зазначили, що реалізація запропонованого проекту тривалістю п'ять років дозволить збільшити обсяги виробництва молока та молочних продуктів, підвищити рівень їхнього споживання та сприятиме покращенню стану здоров’я громадян України.

                                     

 

 

версія для друку