українська російська англійська
Олександр Вілкул представив колективу Мінінфраструктури нового керівника - Володимира Козака
24.12.2012 | 20:32
Прес-служба Міністерства інфраструктури

24 грудня 2012 року Віце-прем’єр-міністр України Олександр Вілкул представив колективу Мінінфраструктури нового Міністра інфраструктури Володимира Козака.

«Керівником нашої держави поставлені дуже серйозні завдання з реалізації інфраструктурних проектів: багато вже зроблено у рамках підготовки до Євро-2012, але ще багато чого потрібно виконатице інфраструктурні проекти, проекти у сфері залізниць, портового господарства, автомобільного транспорту. Я впевнений, що Володимир Васильович саме та високопрофесійна та високопорядна людина, якій під силу справитися з усіма задачами», - наголосив Олександр Вілкул та висловив упевненість, що новий керівник транспортного відомства увійде у історію як міністр, який зробив багато для розвитку галузі.

 Представляючи нового Міністра інфраструктури України Олександр Вілкул також зауважив, що Володимир Козак зарекомендував себе як дійсно фахівець своєї справи: «Володимир Васильович пройшов значний трудовий шлях: обіймав низку посад на регіональних залізницяхвід робочих до керівних; очолював транспортний комітет у Верховній Раді, де здобув неоцінений досвід законотворчості та парламентської роботи; двічі був керівником Укрзалізниці – найбільшої державної компанії в Україні і за фінансовим потоком і за кількістю працюючих у ній людей», – відзначив Олександр Вілкул. На переконання Віце-прем’єр-міністра керівництво такою компанією вимагає безумовного розуміння повністю усіх процесів, що відбуваються в державісоціальних, економічних та інших.

Віце-прем’єр-міністр також подякував за самовіддану роботу Віце-прем’єр-мініструМіністру інфраструктури України Борису Колеснікову: «Борис Вікторович безумовно один з тих міністрів, який увійде в історію: це і підготовка та успішне проведення Євро-2012, це і початок реалізації системних реформ у портах та на залізниці, це і низка досягнень у розвитку всього того, що називалося словом «транспорт», а наразі вже ширше - «інфраструктура», - сказав Олександр Вілкул.

«Борис Колесніков підняв високу планку у розвитку галузі та її треба втримати, що звичайно буде непросто. Водночас я впевнений, що разом з таким професійним колективом, спаяною командою, нам вдасться виконати усі поставлені завдання», – відзначив Володимир Козак.

У свою чергу Віце-прем’єр-міністр Олександр Вілкул висловив впевненість в успіху спільної роботи: «Я думаю, що наша робота буде успішною та продуктивною, адже ми працюємо на одні цілі та завдання - виконуємо доручення Президента України».

 

версія для друку