українська російська англійська
Президент України Віктор Янукович представив Міністра оборони Павла Лебедєва
24.12.2012 | 20:50
Прес-служба Міністерства оборони

24 грудня 2012 року Президент України – Верховний Головнокомандувач Збройних Сил України Віктор Янукович представив керівному складу Міністерства оборони та Генерального штабу Збройних Сил України новопризначеного Міністра оборони України Павла Лебедєва.

Звертаючись до присутніх, Президент України наголосив, що Павло Лебедєв має досвід та відповідну освіту, і його призначення було погоджене з більшістю депутатів Верховної Ради та Прем’єр-міністром України.

«Триває оптимізація системи центральних органів виконавчої влади. Тож виникла пропозиція ввести до складу вітчизняного оборонного відомства, у підпорядкування Міністерства оборони України, Державну службу України з надзвичайних ситуацій, в яку реформоване МНС. Її очолив Михайло Болотських», – наголосив Президент України.

Таке рішення, за його словами,  було ухвалене зважаючи на те, що військові та рятувальники з року в рік на практиці спільно залучаються до ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій та стихійних лих. Водночас світовий досвід засвідчує, що найбільш ефективно служби з питань надзвичайних ситуацій працюють в тих країнах, де вони підпорядковані і перебувають у складі Збройних Сил.

«У багатьох випадках ліквідація наслідків надзвичайних ситуацій здійснюється за допомогою спеціальної техніки, яка є лише у військах. Тому, після вивчення і аналізу ситуації в Україні, я підтримав таку пропозицію і прийняв відповідне рішення», – зазначив Віктор Янукович.

Верховний Головнокомандувач поінформував присутніх про прийняте ним рішення щодо призначення Дмитра Саламатіна радником Президента України з питань безпеки та оборони.

«Дмитро Альбертович дав згоду працювати в нашій команді. Переконаний, що після призначення на цю посаду він активно долучиться до роботи з подальшого реформування Збройних Сил України», – наголосив Глава держави.

Новопризначений керівник оборонного відомства Павло Лебедєв, звертаючись до Президента України – Верховного Головнокомандувача Збройних Сил України, запевнив, що докладе усіх зусиль, щоби виправдати виявлену йому високу довіру, а також висловив переконання, що особовий склад Збройних Сил впорається з усіма поставленими завданнями.

 

 

версія для друку