українська російська англійська
У 2012 році землевпорядники Криму у 2,5 раза видали більше правовстановлюючих документів на землю, ніж торік
25.12.2012 | 11:04
Прес-служба Державного агентства земельних ресурсів

На сьогодні територіальні органи Держкомзему в Криму видали 81,7 тисячі правовстановлюючих документів на землю. З них: громадянам видано 39,8 тисячі держактів і зареєстровано 41,9 тисячі договорів оренди. Загальна кількість виданих документів у 2,5 раза перевищує минулорічний показник в цілому. Про це повідомив голова Рескомзему Олександр Чабанов на прес-конференції за підсумками роботи відомства у 2012 році. Він зазначив, що тільки за листопад видано близько 5 тисяч державних актів на землю: це дуже хороший результат не тільки в Криму, а й серед регіонів України.

На думку Олександра Чабанова, успіху сприяло впровадження регламентів надання адміністративних послуг громадянам, які Рескомзем розробив ще рік тому з урахуванням мінімальних строків виконання документів. Наприклад, витяг з поземельної книги повинен видаватися в термін, що не перевищує десяти днів, вихідна земельно-кадастрова інформація – упродовж п’яти днів і т. д.

Нагадаємо, на початку 2012 року відбулася республіканська нарада з проблемних питань роботи територіальних органів Держкомзему в Криму. Голова Ради міністрів Автономії Анатолій Могильов піддав жорсткій критиці роботу органів земельних ресурсів і закликав не церемонитися з чиновниками, які погано працюють.

Упродовж цього року фахівці сектору внутрішнього аудиту Рескомзему провели близько 50 комплексних перевірок підрозділів Держкомзему. За їх підсумками дев’ять подань направлено у Держземагентство України про оголошення доган керівникам територіальних органів. Сім начальників територіальних відділів звільнено у Білогірському, Красногвардійському, Сакському, Сімферопольському, Чорноморському районах, містах Саки і Судак; чотирнадцять фахівців різних підрозділів звільнено в інших районах півострова. Сімнадцятьом посадовцям оголошено догани.

 

версія для друку