українська російська англійська
У Азовському морі від льодового полону врятовано 10 людей
25.12.2012 | 12:06
Прес-служба Міністерства інфраструктури

У Азовському морі від льодового полону врятовано 10 людей. Так, три плавзасоби з шістьма особами було визволено з льодового полону за допомогою портового буксиру «Ласточка» Бердянського морського торговельного порту. За інформацією капітана порту, операція проводилася буксиром з 15.30 год. 23 грудня 2012 року до 4: 00 год. ранку наступного дня. Стан врятованих задовільний.

Крім того, як поінформував черговий капітан-координатор Державного морського рятувально-координаційного центу (м. Одеса), минулої доби (24 грудня о 11:35 год.) у Азовському морі було виявлено приватний риболовний катер з чотирма особами на борту, який опинився у льодовому полоні через відсутність пального.

На допомогу судну було направлено т/х «Sea Hope» (прапор – Коморські острови) та СЧС «Спартак», які знаходилися неподалік.

О 21:14 год. 24 грудня СЧС «Спартак» підійшов до риболовного катеру та підняв на борт чотирьох осіб. За отриманою інформацією стан врятованих також задовільний.

Станом на ранок 25 грудня суттєвих ускладнень у роботі морських торговельних портів не виявлено.

На рейді Усть-Дунайського порту знаходиться 2 судна. В очікуванні проводки – 3 судна.

Рух суден Керч-Єнікальським каналом відкритий. В очікуванні проведення з півдня – 21 судно, з них 11 в українські порти, з півночі –21 судно.

У Маріупольському та Херсонському портах триває льодова кампанія.

На акваторії Маріупольського порту та підхідному каналі спостерігається утворення льоду товщиною до 10 см, місцями до 20 см.

У Бердянському порту – лід 14 см згуртованістю 5 балів.

У Білгород-Дністровському порту товщина льоду складає 15 см. Підприємство працює у звичайному режимі.

 

версія для друку