українська російська англійська
Затверджено перелік міжнародних книжкових виставок, участь у яких забезпечуватиме Держкомтелерадіо
25.12.2012 | 13:29
Прес-служба Державного комітету телебачення і радіомовлення

Колегія Держкомтелерадіо України 25 грудня затвердила перелік міжнародних книжкових виставок, ярмарок, участь та проведення яких буде профінансовано з державного бюджету.

Зокрема, у 2013 році Держкомтелерадіо забезпечить участь українських видавців у XХ Мінській міжнародній книжковій виставці-ярмарку «Книги Беларуси-2013» (лютий) та ХХVІ Московській міжнародній книжковій виставці-ярмарку (вересень).

Пріоритетним для українських видавців лишається також 65 Франкфуртський міжнародний книжковий ярмарок (жовтень). Як зазначили учасники засідання, вітчизняні видання повинні бути широко представлені на подібних форумах у Західній Європі.

Комітет виступатиме організатором проведення IХ Київської міжнародної книжкової виставки (травень), ІV Київської міжнародної книжкової виставки «Книжкові контракти» (грудень), а також здійснюватиме інформаційно-організаційне забезпечення проведення 20 Міжнародного форуму видавців (вересень, м. Львів).

Загалом же на виставкову діяльність наступного року в держбюджеті передбачено 600 тисяч гривень.

На міжнародних книжкових виставках і ярмарках Держкомтелерадіо представлятиме вітчизняну друковану продукцію єдиним Національним стендом України, а також сприятиме участі вітчизняних видавців у заходах, передбачених програмами цих форумів.

Як наголосили учасники засідання, виставкова діяльність сприятиме популяризації кращих зразків вітчизняних видань, промоції української книги на міжнародному ринку та формуванню позитивного іміджу держави.

 

версія для друку