українська російська англійська
У Держкомтелерадіо затверджено орієнтовний план проведення консультацій з громадськістю на 2013 рік
25.12.2012 | 14:41
Прес-служба Державного комітету телебачення і радіомовлення

Відповідно до пункту 6 Порядку проведення консультацій з громадськістю з питань формування та реалізації державної політики, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 03 листопада 2010 року № 996, Держкомтелерадіо України наказом від 18.12.2012 №334 затвердив орієнтовний план проведення консультацій з громадськістю на 2013 рік.

Протягом 2013 року Держкомтелерадіо винесе на громадське обговорення низку питань та проектів нормативно-правових актів, які викликають найбільший резонанс у суспільстві або витікають із практики реалізації Держкомтелерадіо своїх повноважень. Зокрема, Держкомтелерадіо заплановано проведення круглих столів, темою яких буде впровадження суспільного телебачення і радіомовлення в Україні, а також реформування державних та комунальних друкованих ЗМІ. Ці питання також стануть предметом обговорення на засіданнях громадської ради при Держкомтелерадіо.

Крім того, в наступному році плануються щоквартальні засідання робочої групи щодо сприятливого інвестиційного клімату, розвитку медіа та індустрії преси в Україні. Робочу групу, яка працює під керівництвом Голови Держкомтелерадіо України Олександра Курдіновича, створено при Міжвідомчій робочій групі з аналізу стану додержання законодавства про свободу слова та захист прав журналістів.

2013 року планується винести на громадське обговорення  низку проектів нормативно-правових актів. Зокрема, планом передбачено залучення до розроблення законопроекту щодо створення сприятливих умов для встановлення кіосків з продажу видавничої продукції та друкованих засобів масової інформації (преси), а також обговорення проектів законів України «Про внесення змін до статті 26-1 Закону України «Про видавничу справу», «Про внесення змін до Закону України «Про обов’язковий примірник документів» щодо удосконалення механізму доставляння обов’язкових примірників видань» тощо.

Детальніше з орієнтовним планом проведення Держкомтелерадіо України консультацій з громадськістю на 2013 рік можна ознайомитися тут http://comin.kmu.gov.ua/control/uk/publish/article?art_id=98308&cat_id=89968.

 

 

 

версія для друку