українська російська англійська
Президент України Віктор Янукович представив Міністра закордонних справ Леоніда Кожару
24.12.2012 | 20:41
Прес-служба Міністерства закордонних справ

24 грудня ц.р. Президент України Віктор Янукович представив керівному складу зовнішньополітичного відомства Міністра закордонних справ Леоніда Кожару.

Глава держави зазначив, що новопризначений очільник МЗС добре розуміється на завданнях, які стоять сьогодні перед Міністерством, оскільки має значний досвід дипломатичної, політичної та законодавчої роботи.

Президент України наголосив, що Україна має активно шукати оптимальні моделі свого економічного розвитку, щоб ефективно реагувати на виклики, які сьогодні стоять перед нашою державою і перед більшістю країн світу.

У цьому контексті серед ключових пріоритетів в діяльності Міністерства закордонних справ Глава держави назвав просування української продукції на нові ринки збуту та залучення в Україну іноземних інвестицій.

«Ми повинні зробити все, щоб зберегти наші традиційні ринки, а в окремих випадках - розширити географію та знаходити нові ринки збуту нашої продукції», - сказав Віктор Янукович.

Президент України подякував колишньому Міністру закордонних справ Костянтину Грищенку за роботу та привітав його з призначенням на посаду Віце-прем’єр-міністра.  

версія для друку