українська російська англійська
Українсько-російські міжпарламентські зв'язки мають бути динамічними і змістовними
25.12.2012 | 15:10
Департамент інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату КМУ

Україна і Росія можуть провести в найближчі місяці в Дніпропетровську засідання міжпарламентської комісії щодо співпраці в наукоємних галузях економіки.

Про це повідомив голова Комітету у справах СНД і зв'язках із співвітчизниками Державної думи Федеральних зборів РФ Леонід Слуцький під час зустрічі в вівторок у Києві з Прем'єр-міністром України Миколою Азаровим.

«Ми домовились із керівництвом попереднього складу ВР провести у найближчі місяці в Дніпропетровську двосторонню велику міжпарламентську комісію, аналогічну тій, яку ми провели кілька місяців тому в Воронежі. Під час засідання цієї комісії ми хотіли б зробити ставку на розвиток співпраці у наукоємних галузях промисловості, зокрема співробітництва у космічній галузі й авіабудуванні», - сказав Леонід Слуцький.

При цьому він висловив сподівання, що ця ініціатива буде підтримана депутатами Верховної Ради 7-го скликання.

У свою чергу Микола Азаров привітав розширення співпраці в наукоємних галузях економіки та зазначив, що Україна в цілому налаштована на конструктивну співпрацю з РФ. «Ми працювали і будемо працювати над зміцненням наших відносин з РФ. Це - однозначно наша політика: і Президента, і Прем'єр-міністра, і Голови Верховної Ради», - сказав Глава українського Уряду.

Крім того, він запропонував російській стороні розглянути можливість проведення українсько-російського комітету з питань торгово-економічного співробітництва в першому кварталі 2013 року.

 

 

 

версія для друку