українська російська англійська
Уперше в Україні випускники отримали дипломи магістрів з управління у сфері цивільного захисту
25.12.2012 | 17:30
Прес-служба Міністерства надзвичайних ситуацій

22 грудня в Національному університеті цивільного захисту України (Харків) відбувся урочистий випуск магістрів. 48 ерудованих, талановитих молодих магістрів, фахівців нової генерації відтепер успішно виконуватимуть завдання у підрозділах МНС та Держтехногенбезпеки.

У цьому році вперше в системі вищої освіти нашої держави випускники НУЦЗУ отримали дипломи магістрів зі спеціальностей «Управління у сфері цивільного захисту», «Цивільний захист», «Управління пожежною безпекою» та «Охорона праці у сфері цивільного захисту».

Зі святом випускників вітав ректор НУЦЗУ генерал-лейтенант служби цивільного захисту Володимир Садковий. За його словами, молоді фахівці повинні самовідданою службою гідно продовжувати славні традиції свого рідного навчального закладу, зміцнювати авторитет рятувальників та примножували славу Батьківщини.

«Ще вчора, здавалося б, я була першокурсницею. Минули роки – і сьогодні я озираюсь і ніби переглядаю курсантський фотоальбом. Згадую своє активне життя в рідному університеті: і збори ради курсантського самоврядування, і науково-технічні конференції, і веселі концерти художньої самодіяльності, і смішні виступи у КВК. Надовго запам’ятаються заняття з пожежної і техногенної безпеки об’єктів та технологій, пожежної профілактики, захист магістерської роботи. І це активне життя не закінчується, продовжується, але, на жаль, вже не в стінах рідної Альма-матер. Попереду – нелегка робота у Головному управлінні Держтехногенбезпеки у Луганській області. Та, незважаючи на буденні труднощі, я завжди житиму в серці зі своїм НУЦЗУ», - ділиться своїми враженнями новоспечений лейтенант служби цивільного захисту Юлія Аверіна.

На завершення святкової церемонії за доброю традицією православний священик окропив святою водою випускників.

Бажаємо їм успіхів на професійній ниві, зміцнювати авторитет служби цивільного захисту, примножувати добрі традиції рідного навчального закладу, гідно нести почесне звання Випускника!

 

версія для друку