українська російська англійська
Державна служба статистики України і Міжнародний банк реконструкції та розвитку підписали угоду
25.12.2012 | 19:43
Прес-служба Державної служби статистики

25 грудня 2012 року Голова Державної служби статистики України Олександр Осауленко підписав угоду з Міжнародним банком реконструкції та розвитку, що передбачає додаткове фінансування Проекту “Розвиток системи державної статистики для моніторингу соціально-економічних перетворень” у розмірі 10 мільйонів доларів США.

Відповідальним виконавцем Проекту виступає Держстат України, термін виконання – 2013 рік.

Реалізація зазначеного Проекту в рамках додаткового фінансування дозволить завершити створення системи державної статистики, що відповідає міжнародним стандартам, підвищити рівень її ефективності за рахунок упровадження новітніх інформаційних технологій. Так, Проектом передбачено розроблення інтегрованої системи оброблення статистичних даних (ІСОСД) на базі сучасних технологій підготовки, планування та проведення статистичних спостережень, оброблення й аналізу даних, а також поширення отриманої статистичної інформації. Функціонування ІСОСД дозволить інтегрувати інформаційні потоки, запровадити у статистичну практику процеси оброблення інформації під керуванням метаданих, а також забезпечить умови для уніфікації системи статистичних показників і спільного використання результатів різних статспостережень тощо.

Це сприятиме більш повному задоволенню потреб користувачів статінформації усіх рівнів, покращенню якості даних для забезпечення комплексної оцінки соціально-економічного становища та прийняття на цій основі обґрунтованих управлінських рішень щодо розвитку країни, регіонів, окремих галузей та секторів економіки.

 

версія для друку