українська російська англійська
Юрій Бойко представив голову Вінницької ОДА Івана Мовчана
26.12.2012 | 10:12
Вінницька ОДА

Указом Президента України від 24 грудня 2012 року № 747/2012 року головою Вінницької обласної державної адміністрації призначений Мовчан Іван Михайлович.

Офіційне представлення новопризначеного керівника області відбулось за участю Віце-прем‘єр міністра України Юрія Бойка, голови обласної Ради Сергія Татусяка, Вінницького міського голови Володимира Гройсмана, народних депутатів України, керівників структурних підрозділів ОДА, голів районних державних адміністрації та міст обласного значення.

Юрій Бойко відзначив, що за останні два роки Вінницька область продемонструвала високі показники розвитку. Досить швидкими темпами Вінниччина з 22 місця піднялася до 3 місця в Україні за темпами розвитку виробництва промислової продукції. Також у регіоні на належному рівні відбувається організація та розвиток аграрного сектору. Адже це є одним з найважливіших сегментів економіки держави.

«Я впевнений, що область і надалі продовжуватиме йти такими ж швидкими темпами і досягати значних результатів у соціально-економічному розвитку регіону», - зазначив Юрій Бойко.

Микола Джига подякував усім за плідну роботу, та побажав Івану Мовчану плідної роботи і реалізації усіх проектів, що розпочаті в області.

У свою чергу Іван Мовчан подякував Президенту України за висловлену довіру і запевнив, що і надалі працюватиме на благо Вінниччини.

 

версія для друку