українська російська англійська
Антимонопольний комітет очікує від нафтотрейдерів зміни цін на пальне до 10 січня 2013 року
26.12.2012 | 10:23
ПРЕС-СЛУЖБа АНТИМОНОПОЛЬНОГО КОМІТЕТУ

Антимонопольний комітет очікує від нафтотрейдерів приведення цін на пальне до економічно обґрунтованого рівня. Таку позицію Антимонопольного комітету України озвучив заступник Голови Комітету Федір ВЛАД під час зустрічі з представниками лідерів вітчизняного ринку пального у зв’язку з високим рівнем торговельних надбавок роздрібних реалізаторів.

Як підкреслив Федір Влад, Комітет стурбований ціновою ситуацією, що склалася на ринку нафтопродуктів, і очікує від операторів адекватної реакції до 10 січня 2013 року.

«Термін, який ми відводимо, – точка відліку. І якщо не буде конкретних результатів, Комітет перейде від формату «круглого столу» до іншої форми спілкування», – наголосив заступник Голови Комітету.

У свою чергу, присутній на зустрічі директор УО «Укрнафтохімпереробка» Михайло Міндреску, який очолює Секретаріат експертно-аналітичної групи з опрацювання питань функціонування ринку нафти і нафтопродуктів та розвитку нафтопереробної промисловості при Міністерстві енергетики та вугільної промисловості України, зазначив: «Ми розуміємо стурбованість Комітету і виправимо ситуацію», уточнивши, що до 10 січня 2013 року учасники ринку матимуть можливість відреагувати на вимогу Комітету.

Зустріч з представниками лідерів ринку нафтопродуктів відбулася за участі державних уповноважених Комітету Миколи Бараша, Михайла Русинського, Сергія Нетудихати та керівників галузевих структурних підрозділів.

версія для друку